Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Druga mentorska radionica

Druga mentorska radionica

Povjerenstvo za stjecanje doktorata znanosti u suradnji s Uredom za znanost i međunarodnu suradnju organizira Drugu mentorsku radionicu FAZOS-a pod nazivom Kako biti uspješan mentor? Radionica će se održati 10. prosinca 2018. godine s početkom u 10:00 sati u Vijećnici Fakulteta. Radionicu će voditi izv. prof. dr. sc. Tonči Rezić, akreditirani edukator mentora s Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Program radionice :

• Pozdravna riječ (Dekan Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek prof. dr. sc. Krunoslav Zmaić; Prodekan za znanost i poslijediplomske studije i voditelj sveučilišnog poslijediplomskog studija Poljoprivredne znanosti prof.dr.sc. Zvonko Antunović)
  • Uvod
  • Kako napisati prijavu teme doktorata?
  • Mentor iz snova
  • Što nakon doktorata?
  • Pitanja i rasprava

Sudjelovanje na Mentorskoj radionici se preporuča svim nastavnicima koji su prvi puta preuzeli mentorstvo doktoranada u akademskoj godini 2017./18. ili to planiraju učiniti u akademskoj godini 2018./19.

Radionica je također otvorena i za ostale zainteresirane nastavnike uključene u izvedbu Doktorskog studija Poljoprivredne znanosti.