Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Dunav Soja Dan Polja održive proizvodnje soje

Dunav Soja Dan Polja održive proizvodnje soje

Pozivamo Vas na manifestaciju „Dunav Soja Dan Polja održive proizvodnje soje“, koja će se održati 28. 06. 2018. (četvrtak), u Osijeku - Tenja u okviru pokušališta Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku s početkom u 11:00 h.

Prvi Dunav Soja Dan polja u Republici Hrvatskoj, posvećen održivoj proizvodnji soje kao i obilježavanju 140 godina proizvodnje soje u Europi, zajednički organiziraju Udruženje Dunav Soja, Poljoprivredni institut Osijek, Poljoprivredni fakultet u Osijeku i tvrtka Seges iz Županje.

Program obuhvaća predstavljanje sortimenta soje domaćih i inozemnih oplemenjivačkih institucija, zatim tretmane za suzbijanje korova te primjenu folijarnih gnojiva u održivoj proizvodnji soje.

Pridružite nam se!

Radujemo se druženju i za sve dodatne informacije Vam stojimo na raspolaganju.

Molimo Vas prisutstvo potvrdite elektronskom poštom na regionalcenter@donausoja.org ili telefonom na broj + 385 99 75 73 162 (Sanja Juzbašić)

Matthias Kroen

Chairman

Miroslav Jurić, dipl. ing.

direktor

Izv. prof. dr. sc. Zvonimir Zdunić