Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Erasmus+ radionica

Erasmus+ radionica

Dana 11. travnja 2018. (srijeda) održat će se u 11 sati u Vijećnici Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku Erasmus+ radionica za studente poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija ˝Poljoprivredne znanosti˝ Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku.

Program radionice (11.00-13.00 sati)

.

1. Pozdravna riječ (Dekan Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku prof. dr. sc. Krunoslav Zmaić; Prodekan za znanost i poslijediplomske studije i voditelj sveučilišnog poslijediplomskog studija ˝Poljoprivredne znanosti˝ prof. dr. sc. Zvonko Antunović)
  2. Prezentacija Erasmus+ koordinatorice Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku Martine Šuto, prof. "Natječaj za dodjelu financijskih potpora za Erasmus+ mobilnost studenata"
  3. Pitanja i rasprava
  4. Primjeri dobre prakse – studenti doktorskog studija ˝Poljoprivredne znanosti˝ i korisnici Erasmus+ programa (Toni Kujundžić, mag. ing. agr.; Sunčica Guberac, mag. ing. agr.)