Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Izvanredni studentski izbori za Studentski zbor

Izvanredni studentski izbori za Studentski zbor

Na temelju članka 15. stavka 2. Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (NN 71/2007), rektor Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku prof. dr. sc. Željko Turkalj donio je 21. veljače 2017. Odluku o raspisivanju izvanrednih izbora za Studentski zbor Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i studentski zbor Poljoprivrednog fakulteta, koji će se održati u srijedu, 22. ožujka 2017. godine u vremenu od 7.00 do 19.00 sati.

Izbori će se održati na biračkim mjestima Ekonomskog fakulteta, Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti i Pravnog fakulteta (znanstveno područje Društvenih znanosti) te na Poljoprivrednom, Prehrambeno-tehnološkom i Medicinskom fakultetu (znanstveno područje Biotehničkih znanosti).

Više informacija možete saznati OVDJE