Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Javna obrana doktorske disertacije

Javna obrana doktorske disertacije

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku od 25. siječnja 2018. godine određena je javna obrana doktorske disertacije Pave Lucića, mag. ing. agr. pod naslovom:

“Biljne supstance i inertna prašiva – prirodne formulacije insekticida u kontroli skladišnih kukaca”

pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Anita Liška, Poljoprivredni fakultet u Osijeku, predsjednica
  2. Prof. dr. sc. Vlatka Rozman, Poljoprivredni fakultet u Osijeku, mentorica i članica
  3. Prof. dr. sc. Josip Halamić, Hrvatski geološki institut, Zagreb, član,

Javna obrana doktorske disertacije Pave Lucića, mag. ing. agr. održat će se 09. veljače 2018. godine u 11.00 sati na Poljoprivrednom fakultetu Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku, Aula Magna, II kat, Vladimira Preloga 1.