Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Javna prezentacija teme doktorske disertacije

Javna prezentacija teme doktorske disertacije

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek od 26. listopada 2018. godine određena je javna prezentacija teme doktorske disertacije Gorana Vučkovića, dipl. ing. pod naslovom:

"Analiza fenotipske i genetske varijabilnosti proizvodnih karakteristika mliječnih goveda uslijed toplinskog stresa”

pred Povjerenstvom u sastavu:

• Prof. dr. sc. Pero Mijić, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, predsjednik
  • Izv. prof. dr. sc. Klemen Potočnik, Biotehnički fakultet Sveučilišta u Ljubljani, član
  • Doc. dr. sc. Tina Bobić, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, članica

Javna prezentacija teme doktorske disertacije Gorana Vučkovića, dipl. ing., održat će se 16. studenog 2018. godine u 13.00 sati u Vijećnici Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Vladimira Preloga 1.