Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Nagrada studentskog kapelana

Nagrada studentskog kapelana

Studentski kapelan p. Arkadiusz Krasicki, CSSp koji djeluje na Sveučilištu J.J. Strossmayera već više od 10 godina, poziva studente, članove Sveučilišta, studentske organizacije i udruge, te udruge i organizacije osnovane od strane studenata na prijave za dodjelu jedinstvene nagrade studentskog kapelana za humanitarno i etično ponašanje.

NAGRADA STUDENTSKOG KAPELANA ZA HUMANITARNO
I ETIČNO PONAŠANJE STUDENATA, DJELATNIKA I ORGANIZACIJA SVEUČILIŠTA J.J. STROSSMAYERA U OSIJEKU

Ovom nagradom želi se nagraditi trud i angažman pojedinaca i organizacija koje svojim predanim radom doprinose stvaranju pozitivnog okruženja i boljitka zajednice. Želi se iskazati važnost humanitarnog i etičnog ponašanja u društvu, te doprinijeti stvaranju socijalnog povjerenja nagrađujući pojedince i udruge čije djelovanje predstavlja poželjan oblik ponašanja. Nerijetko okruženi društvenom neravnotežom, nepravednim sustavom nagrađivanja, nejasnim i iskrivljenim slikama uspjeha, ovom nagradom se želi iskazati zahvalnost i divljenje osobama i organizacijama koje se nesebično zalažu za humane vrijednosti u društvu i primjer su etičnog vladanja.

Više informacija možete saznati OVDJE