Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Obrana doktorske disertacije

Obrana doktorske disertacije

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku od 25. studenog 2016. godine određena je javna obrana doktorske disertacije Emilije Cimerman, dipl. ing. pod naslovom:

„Utjecaj terminalnog nerasta na svojstva polovica i mesa podrijetlom od ženskih i muških kastriranih, imuno-kastriranih i nekastriranih svinja”

pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Goran Kušec, Poljoprivredni fakultet u Osijeku, predsjednik
  2. Doc. dr. sc. Ivona Djurkin Kušec, Poljoprivredni fakultet u Osijeku, mentorica i član
  3. Doc. dr. sc. Martin Škrlep, Kmetijski inštitut Slovenije, komentor i član

Javna obrana doktorske disertacije Emilije Cimerman, održat će se 09. prosinca 2016. godine u 13.00 sati u Vijećnici Poljoprivrednog fakulteta Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku, I kat, Kralja Petra Svačića 1 d.