Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Obrana specijalističkog rada

Obrana specijalističkog rada

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku od 26. travnja 2018. godine određena je javna obrana specijalističkog rada Krešimira Šunjića, dipl. ing. pod naslovom:

"Utjecaj herbicidnih tretmana na korove i prinos soje”

pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Siniša Ozimec, Poljoprivredni fakultet u Osijeku, predsjednik
  2. Izv. prof. dr. sc. Renata Baličević, Poljoprivredni fakultet u Osijeku, mentorica i članica
  3. Dr. sc. Tihomir Čupić, znanstveni savjetnik, Poljoprivredni institut Osijek, član

Javna obrana specijalističkog rada Krešimira Šunjića, dipl. ing., održat će se 11. svibnja 2018. godine u 11.00 sati u Vijećnici Poljoprivrednog fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Vladimira Preloga 1.