Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Obrana specijalističkog rada

Obrana specijalističkog rada

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek od 26. listopada 2018. godine određena je javna obrana specijalističkog rada Mirne Dadić Ćućić, dipl. ing. pod naslovom:

"Uloga sustava klasiranja svinjskih trupova i polovica u povećanju konkurentnosti svinjogojske proizvodnje u Republici Hrvatskoj”

pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Ivona Djurkin Kušec, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, predsjednica
  2. Prof. dr. sc. Goran Kušec, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, mentor i član
  3. Doc. dr. sc. Vladimir Margeta, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, član

Javna obrana specijalističkog rada Mirne Dadić Ćućić, dipl. ing., održat će se 12. studenog 2018. godine u 9.00 sati u Vijećnici Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Vladimira Preloga 1.