Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Obrana specijalističkog rada

Obrana specijalističkog rada

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek od 26. listopada 2018. godine određena je javna obrana specijalističkog rada Gorana Lipavića, dipl. ing. pod naslovom:

"Sustav klasiranja goveđih trupova i polovica u Republici Hrvatskoj”

pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Goran Kušec, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, predsjednik
  2. Izv. prof. dr. sc. Ivona Djurkin Kušec, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, mentorica i članica
  3. Prof. dr. sc. Pero Mijić, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, član

Javna obrana specijalističkog rada Gorana Lipavića, dipl. ing., održat će se 16. studenog 2018. godine u 11.00 sati u Vijećnici Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Vladimira Preloga 1.