Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Poziv na testiranje

Poziv na testiranje

Ovim putem pozivamo na testiranje pristupnike prijavljene na natječaj za radno mjesto tehničkog suradnika na određeno vrijeme od 12 mjeseci u punom radnom vremenu, a koji ispunjava formalne uvjete natječaja:

1. Zvonko Zeko iz Širokog Polja, Vuka

Testiranje će se održati u srijedu 10. svibnja 2017. godine s početkom u 10,00 sati u Praktikumu za voćarstvo i vinogradarstvo br. 258 na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku.
Pristupnici koji pristupe testiranju dužni su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu, radi identifikacije. Dodatna pisana provjera znanja će se obaviti iz poznavanja:

• metodike ispitivanja poljoprivredne tehnike- tehničkih sustava u zaštiti bilja.

Prilikom testiranja nije dopušteno koristiti literaturu. Ako pristupnik ne pristupi testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj. Nakon testiranja obavit će se motivacijski razgovor s pristupnicima koji zadovolje na pismenom
dijelu testiranja.