Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Poziv na testiranje

Poziv na testiranje

ovim putem pozivamo na testiranje pristupnike prijavljene na natječaj za radno mjesto I. vrste stručnog suradnika u sustavu znanosti i visokog obrazovanja na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu za rad na Katedri za hortikulturu na Poljoprivrednom fakultetu, a koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja kako slijedi:
  • Stevan Radić
  • Zvonko Zeko
Testiranje će se održati u ponedjeljak, 18. lipnja 2018. godine s početkom u 8,30 sati u Praktikumu za vinogradarstvo br. sobe 236, II. kat.
Pristupnici koji pristupe testiranju dužni su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu, radi identifikacije. Dodatna pisana provjera znanja će se obaviti iz poznavanja područja biljne proizvodnje.
Prilikom testiranja nije dopušteno koristiti literaturu.
Ako pristupnik ne pristupi testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.
Nakon testiranja obavit će se motivacijski razgovor s pristupnicima koji zadovolje na pisanom dijelu testiranja.