Poziv na testiranje - Obavijesti | Poljoprivredni fakultet Osijek

Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Poziv na testiranje

Poziv na testiranje

Poziv na testiranje za radno mjesto I. vrste stručni suradnik za računovodstvene poslove u Uredu za financijsko-računovodstvene poslove na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, do povratka zaposlenice s rodiljnog dopusta

ovim putem pozivamo na testiranje pristupnike prijavljene na natječaj za jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste stručni suradnik za računovodstvene poslove u Uredu za financijsko-računovodstvene poslove na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, do povratka zaposlenice s rodiljnog dopusta, na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku, a koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja:

1. Renata Buljan iz Čepina
2. Nikolina Šeremet iz Osijeka
3. Anita Matić iz Višnjevca
4. Ana Koprtla iz Cerne
5. Vjekoslav Čulin iz Osijeka
6. Ivan Palinkaš iz Vukovara
7. Marija Šebenji iz Josipovca
8. Ivana Pataki iz Osijeka
9. Robert Sudarić iz Donjeg Miholjca
10. Jelena Sivak Gemeri iz Osijeka
11. Ana Majdenić iz Črnkovaca
12. Ivana Popadić iz Osijeka
13. Ivana Jurić iz Osijeka
14. Anamaria Skender iz Osijeka
15. Anja Samardžić iz Osijeka
16. Sara Reves iz Čamagajevaca
17. Irena Pajnić iz Osijeka
18. Laurensia Vanida Adiesti iz Osijeka
19. Kristina Kožul iz Osijeka

Testiranje će se održati u utorak 24. travnja 2018. godine s početkom u 10,30 sati u sobi br. 158/I. kat (Fakultetska vijećnica).

Pristupnici koji pristupe testiranju dužni su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu, radi identifikacije. Dodatna pisana provjera znanja će se obaviti iz poznavanja:

- ustrojstva Sveučilišta i Fakulteta
- propisa iz područja računovodstva (proračunsko računovodstvo), poreza i doprinosa.
- poznavanja rada na računalu.

Prilikom testiranja nije dopušteno koristiti literaturu.

Ako pristupnik ne pristupi testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.
Nakon testiranja obavit će se motivacijski razgovor s pristupnicima koji zadovolje na pismenom dijelu testiranja.