Poziv na testiranje pristupnika prijavljenih na natječaj za jednog doktoranda/doktorandice u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta - Obavijesti | Poljoprivredni fakultet Osijek

Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Poziv na testiranje pristupnika prijavljenih na natječaj za jednog doktoranda/doktorandice u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta

Poziv na testiranje pristupnika prijavljenih na natječaj za jednog doktoranda/doktorandice u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta u punom radnom vremenu na određeno vrijeme u trajanju od četiri godine za rad na projektu Hrvatske zaklade za znanost „Genotipska specifičnost pšenične trave (Triticum aestivum L.) visokonutritivnog prirodnog dodatka prehrani“

ovim putem pozivamo na testiranje pristupnike prijavljene na natječaj za jednog doktoranda/doktorandice u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta u punom radnom vremenu na određeno vrijeme u trajanju od četiri godine za rad na projektu Hrvatske zaklade za znanost „Genotipska specifičnost pšenične trave (Triticum aestivum L.) visokonutritivnog prirodnog dodatka prehrani“, a koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja:

1. Andrea Galić iz Osijeka
2. Aleksandar Lazić iz Slatine
3. Marina Roksandić iz Tenja
4. Antonija Jonjić iz Zagreba
5. Sanja Grubišić iz Osijeka
6. Antonio Dumančić iz Osijek

Testiranje će se održati 25. travnja 2018. godine s početkom u 9:00 sati u Praktikumu za materijal i elemente poljoprivrednih strojeva, soba 257 (2. kat).

Obaviti će se dodatna pisana provjera znanja iz područja biljne proizvodnje, fiziologije i ishrane bilja. Pri testiranju nije dopušteno koristiti literaturu.

Pristupnici koji pristupe testiranju dužni su sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu, radi identifikacije. Ako pristupnik ne pristupi testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.
Nakon testiranja obavit će se motivacijski razgovor (razgovor s povjerenstvom).