Prva mentorska radionica - Obavijesti | Poljoprivredni fakultet Osijek

Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Prva mentorska radionica

Prva mentorska radionica

Povjerenstvo za stjecanje doktorata znanosti u suradnji s Uredom za znanost i međunarodnu suradnju organizira Prvu mentorsku radionicu PFOS-a. Radionica će se održati 14. veljače 2018. godine od 10:00 do 13:30 sati u Vijećnici Fakulteta.

Program radionice :

10:00 -10:30 – Pozdravna riječ (Prorektorica za znanost, tehnologije, projekte i međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Sonja Vila; Dekan Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku prof. dr. sc. Krunoslav Zmaić; Prodekan za znanost i poslijediplomske studije i voditelj sveučilišnog poslijediplomskog studija Poljoprivredne znanosti prof.dr.sc. Zvonko Antunović)

10:30-12:30 – Uvodno predavanje: prof. dr.sc. Tonči Rezić

(Prehrambeno-biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu- akreditirani edukator mentora)

12:30-12:45 – "Mentorska iskustva i preporuke"

12:45-13:00 – "Mentorska iskustva i preporuke"

13.00 – Pitanja i rasprava

Sudjelovanje na Mentorskoj radionici se preporuča svim nastavnicima koji su prvi puta preuzeli mentorstvo doktoranada u akademskoj godini 2016./17. ili to planiraju učiniti u akademskoj godini 2017./18.

Radionica je također otvorena i za ostale zainteresirane nastavnike uključene u izvedbu Doktorskog studija Poljoprivredne znanosti.

Za sve obavijesti o Radionici, kao i predbilježbe za Radionicu molimo kontaktirati djelatnicu Ureda za znanost i međunarodnu suradnju Maju Novoselec (mnovoselec@pfos.hr ili tel: 554-812).