Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Radionica ''Pisanje životopisa i motivacijskog pisma''

Radionica ''Pisanje životopisa i motivacijskog pisma''

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku Služba za profesionalno savjetovanje studenata organizira radionicu za sve zainteresirane studente:

“Pisanje životopisa i motivacijskog pisma”

Radionica će se održati u Centru za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja Cara Hadrijana 10c (sveučilišni campus) u četvrtak, 18. svibnja 2017. godine, s početkom u 13.30 sati.

Radionica je namijenjena svim zainteresiranim studentima Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Prijave za sudjelovanje primaju se do popunjenja kapaciteta, a najkasnije dosrijede, 17. svibnja 2017. godine na e - mail adresu: holjenko@unios.hr