Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Ružičkini dani

Ružičkini dani

Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Hrvatsko društvo kemijskih inženjera i tehnologa, International Union of Food Science and Technology (IUFoST), Europsko udruženje higijenskog inženjerstva i dizajna (European Hygienic Engineering & Design Group – EHEDG) i European Association for Chemical and Molecular Sciences (EuCheMS) organizatori su Međunarodnog znanstveno-stručnog skupa Ružičkini dani, koji će se održati 17. puta u Vukovaru od 19. do 21. rujna 2018. godine.
Skup pod motom „Danas znanost – sutra industrija“ povezuje eminentne stručnjake iz akademske zajednice i industrije, a odvija se kroz plenarna i pozvana predavanja, te usmena i posterska priopćenja.