Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Slavonika

Slavonika

6. ožujka 2018. na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku održat će se treće izdanje poljoprivredne konferencije Slavonike. Ministarstvo poljoprivrede Republike Hrvatske - Fond za ruralni razvoj, agencija Apriori World uz Poljoprivredni fakultet u Osijeku i Agronomski fakultet u Zagrebu te institucionalnim partnerom, Europskom bankom za obnovu i razvitak nam donose dan ispunjen zanimljivim i aktualnim temama o modernom dobu poljoprivrede.

Sudeći prema najavama programa može se reći da nam ovogodišnje izdanje Slavonike donosi mnogo zanimljivih tema i događanja. Neki od problema kojih će se konferencija dotaknuti su aktualne teme. Također možete očekivati dva okrugla stola koja će se događati usporedno u dvije dvorane. Ovisno u temi koja vas zanima možete čuti nešto više i razgovarati s vrhunskim stručnjacima.

Više o konferenciji možete saznati na slavonika.org