Lokacija: Poljoprivredni fakultet Osijek » Studenti » Obavijesti » Sustainability challenges in agroecosystems

Sustainability challenges in agroecosystems

Konferencija se održava u suorganizaciji s Mađarskim i Češkim društvom za proučavanje obrade tla pod pokroviteljstvom Međunarodnog društva za proučavanje obrade tla (International Soil & Tillage Research Organization, ISTRO). Cilj konferencije je razmjena suvremenih spoznaja o sprječavanju degradacije tla i povećanju produktivnosti biljne proizvodnje uz očuvanje okoliša u uvjetima klimatskih promjena. Više informacija o konferenciji možete pronaći na službenoj internetskoj stranici društva www.hdpot.hr .

Konferencija će se održati u razdoblju od 19. – 21. lipnja 2017. godine na Poljoprivrednom fakultetu u Osijeku.