Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » UKF natječaj za potporu "Stjecanje iskustva"- Program "Povezivanje znanstvenika"

Fond "Jedinstvo uz pomoć znanja" je 20. studenoga 2018. godine otvorio natječaj za Potporu "Stjecanje iskustva" (2A) u sklopu Programa "Povezivanje znanstvenika" koji će biti otvoren do petka, 1. veljače 2019. godine.

Cilj potpore "Stjecanje iskustva" je dati priliku vrsnim znanstvenicima i stručnjacima iz Republike Hrvatske da posjete najbolje istraživačko-razvojne centre u inozemstvu kako bi uspostavili suradnju i stekli nove vještine potrebne za unaprjeđenje znanosti i tehnologije u domovini.